"Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym"

Charlie Chaplin

 

Żłobek Miejski w Bielsku Białej

Procedury COVID-19

Rodzice

Przypominamy, że w Żłobku Miejskim w Bielsku-Białej w dalszym ciągu obowiązują obostrzenia związane z COVID-19. Mając na uwadze dobro dzieci oraz opiekunek i personelu pomocniczego, którzy są narażeni na kontakt z różnymi drobnoustrojami, co w okresie jesienno-zimowym bardzo się nasila i niesie ryzyko zachorowania prosimy, aby dzieci z objawami jakiejkolwiek infekcji nie były przyprowadzane do żłobka.

Pozostałe zasady związane z przeciwdziałaniem pandemii obowiązują w dalszym ciągu i dla wspólnego dobra musimy je respektować.

 

Konsultacje z psychologiem

KONSULTACJE

Informujemy, że w Żłobku Miejskim w Bielsku-Białej istnieje możliwość skontaktowania się psychologiem w ramach konsultacji  panią Katarzyną Jopek pod nr telefonu 33 4962191 w każdy wtorek w godzinach 13:30-16:30 (od 6 października 2020r.) W przypadku konieczności spotkania osobistego, należy wcześniej telefonicznie ustalić termin. Konsultacje dostępne są dla rodziców dzieci w Żłobkach przy ul. K. Brodzińskiego 22 oraz ul. Pod Grodziskiem 4.

 

Rada Rodziców

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

 

Rada Rodziców Żłobka Miejskiego przy ulicy Pod Grodziskiem oraz przy ulicy Brodzińskiego ustaliła dobrowolną składkę na Radę Rodziców w kwocie 100 złotych. Pieniądze prosimy wpłacać do Pań grupowych w poszczególnych grupach do końca października 2020.

Za zebrane pieniądze planujemy sfinansować różnego rodzaju upominki na "Mikołajki", "Zajączka" itp. ,oraz jeżeli to będzie możliwe na przedstawienia teatralne i koncerty muzyczne.

Rada Rodziców

 

Ubezpieczenie

Ogłoszenie UBEZPIECZENIE

W związku z informacją przekazaną na zebraniu z rodzicami informuję, że istnieje możliwość ubezpieczenia dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Bielsku-Białej.

Rodzice, którzy wyrażą taką wolę proszeni są o wydrukowanie załączników z naszej strony znajdujących się w zakładce pliki do pobrania

i przekazanie ich wraz z kwotą 44zł grupowym w żłobku w otwartej kopercie.

Informacje szczegółowe dotyczące ochrony ubezpieczeniowej można uzyskać pod nr telefonu, który znajduje się w załączonych dokumentach.

 

Dyrektor Żłobka Miejskiego w Bielsku-Białej

 


Strona 1 z 4

Zdrowo jemy Zdrowo rośniemy


Zdrowo jemy Zdrowo rośniemy

 

zrdowo-jemy-zdrowo-rosniemy

Głosuj na nas, kliknij w zdjęcie


WITAMY

Żłobek Miejski funkcjonuje jako jednostka organizacyjna Gminy Bielsko-Biała i działa na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U z 2018 r. poz.603)

 

Żłobek czynny jest w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

OGŁOSZENIA

Rodzice Przypominamy, że w Żłobku Miejskim w Bielsku-Białej w dalszym ciągu obo...
więcej
KONSULTACJE Informujemy, że w Żłobku Miejskim w Bielsku-Białej istnieje możliwo...
więcej

MISJA ŻŁOBKA

 

"Miłość, radość, ciepło, bezpieczeństwo
i zaufanie w dzieciństwie
to dojrzałość, odpowiedzialność
i mądrość w dorosłości ."